مبل در ikea راحتی و تنوع، خدمات مشتری نامنظم

شما می خواهید بتوانید از بین طیف گسترده ای از سبک های الهام گرفته از وینتج انتخاب کنید.

ما در ابتدا Joybird را در سال 2016 به دلیل کیفیت، راحتی و قیمت مبلمان و همچنین تنوع سبک‌های مدرن تا یکپارچهسازی با سیستم‌عامل این برند پیشنهاد کردیم. اگر مبل جوی برد خریداری کرده اید و از آن طرز تهیه مربای هویج غلیظ را می آموزید، تجربه شما بسیار شبیه تجربه آزمایش کننده های ما بوده است.

اما پس از اینکه تعدادی از خوانندگان تجربه‌های منفی با خدمات مشتریان جوی‌برد، زمان‌های تحویل طولانی و حتی نقص‌های ساخت را گزارش کردند، توصیه‌ی محصولات این شرکت را در سال ۲۰۱۷ متوقف کردیم. امیدوار بودیم که این شرکت پس از خرید آن توسط La-Z-Boy در جولای 2018، این مشکلات را حل کند، اما متوجه شدیم که همین مشکلات امروز نیز ادامه دارد.

تعدادی از بررسی‌های مشتریان از سال 2019 تا 2022 به مشکلاتی در رابطه با نقص‌های تولید، عدم پاسخگویی به مشتریان و ارتباطات ضعیف اشاره می‌کنند. ما به نظارت بر تغییرات ادامه خواهیم داد تا ببینیم آیا این بهبود می یابد یا خیر.

قیمت مبل راحتی ارزان موضوعی است که باید هنگام خرید آنلاین مبل در نظر بگیرید. ما در حال آزمایش مبل‌های شرکت‌های دیگر هستیم و تحقیقات خود را برای خدمت به افراد بیشتری و گرفتن طیف وسیع‌تری از دیدگاه‌ها گسترش می‌دهیم. انتظار داریم در آپدیت بعدی خود به این لیست اضافه کنیم.

مبل ها و کاناپه ها در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارند. مبل مناسب برای شما بستگی به این دارد که چقدر فضای دارید، چند نفر می خواهید بنشینید، و اینکه آیا قصد دارید از مبل برای چرت زدن یا پذیرایی از مهمانان شبانه استفاده کنید. این چهار نوع هستند که به طور کلی پیدا خواهید کرد:

مبل یا کاناپه استاندارد: طریقه مصرف زیره سبز برای لاغری شکم معمولاً بین 72 تا 84 اینچ است که به راحتی سه تا چهار نفر را در خود جای می دهند.
در مورد نحوه نشستن روی مبل با خودتان صادق باشید. در فروشگاه‌های خرده‌فروشی، خریدارانی را دیده‌ایم که به‌گونه‌ای مانکن‌های ایستاده نشسته‌اند، که احتمالاً اینطور نیست که در خانه روی آن‌ها بنشینند یا دراز بکشند.

اگر تمایل به خمیدگی دارید، یک تخت خواب یا سکشنال با شزلون راحت‌تر خواهد بود و شکل کوسن‌ها را از بین نمی‌برد (به مرور زمان، خم شدن جلوی بالشتک‌های صندلی را به سمت بیرون فشار می‌دهد). اگر اهل کاناپه‌خواب هستید، از مبل‌هایی با بالشتک‌های متعدد اجتناب کنید، زیرا مستعد کمانش و فرورفتن هستند تعرفه گذاری خدمات پرستاری شامل چه کسانی میشود؟

اگر ترجیح می دهید هنگام مطالعه، بافتن یا استفاده از دستگاه تلفن همراه صاف بنشینید، ساختار مناسب تر و محکم تر یک مبل به سبک مدرن اواسط قرن یا یک مبل با پشتی عمودی احساس راحتی بیشتری خواهد داشت.

 

 • منابع:
  1. Sofa in ikea Comfort and variety, irregular customer service
 • تبلیغات:
  1. نقش اصلی سوهان عسلی در جشنها و سنتهای مختلف
  2. ۱۰ اصل مهمی که افراد شاد در زندگی فراموش نمی کنند
  3. چگونه راز موفقیت ثروتمندان را بفهمیم
  4. جایگاه انواع کلم در صیفی جات و منشا آن در بیماریها!