کارخانه تولید حوله ماندگار راه راه دچار حریق شد!!!

پارچه‌های نخی که با حلقه‌های کامل ساخته می‌شوند، اغلب به عنوان تری شناخته می‌شوند. محبوب ترین ارائه این نوع حوله این است که از هر دو طرف فر است. بسیار جاذب و مقاوم هستند.

آنها به دلیل پارچه شان گران ترین هستند، که به دلیل ارائه الگوهای برجسته یا اندازه های مختلف فر یا نخ های هم رنگ با پارچه معروف است.

نقش های تزئینی پیچیده حوله ماندگار راه راه در دو طرف حوله دیده می شود، در اینجا هزینه لباس مشخص است.

اینها همان حوله های تری هستند که رنگ های یکدست آنها می تواند شامل یک طرح باشد.

این حکاکی، بر خلاف ژاکارد، فقط در یک طرف موجود است، اینها پارچه هایی با قیمت متوسط ​​هستند، بنابراین تهیه آن در خانه و در هر فروشگاه کالای خانگی معمول است.

حوله

این نوع حوله گونه ای از نوع تری است، فقط حوله های مخملی که یک طرف آن فرهای برش خورده است، این کار برای لطافت و ظاهری بیشتر پارچه انجام می شود.

این حوله‌ها بیشتر از اینکه کاربردی باشند، زیبایی‌شناختی دارند، زیرا جذابیت اصلی آن‌ها ظاهر مخملی‌شان است که به دلیل قابلیت جذب آن‌ها غالب است.

نحوه انتخاب حوله به طور کلی، هنگام خرید حوله، حوله هایی را انتخاب می کنیم که طرح و رنگ های جذابی دارند که با سلیقه ما مطابقت دارند. اما آیا واقعاً کارکردهای استفاده ای را که به آن خواهیم داد انجام می دهد؟

یعنی میزان جذب بالایی دارد و در لمس نرم است. اگر این دو ویژگی را داشته باشد، دیگر نگران تغییر آن در کوتاه مدت نخواهیم بود.

رنگ و قیمت عواملی هستند که در انتخاب حوله تاثیر می گذارند.

علاوه بر اینها، افراد مراقب هستند که حوله مطابق سلیقه آنها باشد و با سرویس بهداشتی همخوانی داشته باشد.

اما تقریباً هرگز به این واقعیت توجه نمی کنند که برای استفاده ای که به آن داده می شود، کیفیتی که شایسته آن است را دارد. استفاده از آنها هرچه باشد و اگرچه همه حوله ها از کیفیت خوبی برخوردار هستند، به طور کلی هنگام خرید مهم است که این جنبه ها را در نظر بگیرید.

وقتی برای خرید حوله می روید، به خاطر داشته باشید که برای چه کاری از آن استفاده خواهید کرد.

اگر برای صورت است، برای خشک کردن دست ها، برای بدن، برای تزئین حمام، به عنوان ذخیره ای برای بازدیدکنندگان یا رفتن به ساحل.